Uzun Ömürlü Doğaltaş Sıva

İnşaat sektöründe farklı ve kalitesi ile adından söz ettiren

Easystone Doğal Taş Sıva . İç ve dış cephelerde SAĞLAM sonuçlar için sadece su ile karıştırıp mala ile uygulaması yapılıyor.

Doğal Taş Sıva uygulama esnasında sizin isteklerinizi tasarlamanıza fırsat vermektir. Boya kullanmadan uygulaması yapılıyor .Ürünümüz uygulama sonrası ister taş dokusunu isterseniz sıva gibi düz veya dokulu desenlerin uygulamasını çok kolay yapılabilir.

Bayilerimiz Uygulamalı olarak hizmet vermektedir .Uygulama eğitimi almış olan ustalarımız bütün bilgilere sahiptir. Doğal Taş Sıva Easystone nem ve rutubet barındırmayan uzun ömürlü ve dayanıklı olma özelliği taşıyor .

Kamu yararı adına yapılan okul, cami, hastahane, sağlık ocağı, muhtarlık , sem evleri gibi yapıların sağlıklı ve uygun maliyetli olması sebebiyle çok avantaj sağlıyor .

Özel sektöründe tercihi olmuş olan Easystone Doğal Taş Sıva fabrika, ofis, restoran, avm, villa, peyzaj çalışmaları için tartışılmaz avantajları var.

Easystone Doğal Taş Sıva ile hızlı ve SAĞLAM sonuç almak için mutlaka uygulama esnasında belirtilen tekniklere dikkat edilmesi gerekiyor .

Uzun Yıllar Boya Gerektirmez Easystone Doğal Taş Sıva .Yanmaz ve çatlamaz Easystone Doğal Taş Sıva

Çok Yakın bir zamanda Azerbaycan Easystone Doğal Taş Sıva Showroomumuzu Bakü’de açtık. Azerbaycan Easystone ekibi uygulaması ile birlikte hizmet vermeye başladı.

Kıbrıs Easystone Showroomumuzu yakın bir zamanda açarak hizmete başlayacağız .

Emin adımlarla eğitim çalışmalarımızla her bölgemizde var olmaya başlıyoruz .Uygulama esnasında teknik destek ücretsiz olarak veriliyor.

Doğal Taş Sıva Easystone Kalitesi İle Bayilerimiz Uygulamalı olarak hizmet vermektedir.

 

 


Yazdır   e-Posta